Farní tábor 2019 - informace


Termín a místo

Náš letošní farní tábor se uskuteční od 7. do 13. července 2019 na faře v Osové Bítýšce. Obec Osová Bítýška leží v jihovýchodní části okresu Žďár nad Sázavou a je vzdálena 6 km od Velké Bíteše. Uprostřed obce se nachází kostel sv. Jakuba Většího. Ke kostelu náleží fara – velká, stará a hezky opravená. Na faře bylo po r. 2000 zbudováno diecézní centrum života mládeže. Centrum pořádá během roku řadu akcí pro mládež (nejen) brněnské diecéze a přes léto je možné si faru pronajmout pro účely farního tábora. Celý farní areál je velmi dobře uzpůsoben pro pořádání táborů. V areálu je k dispozici rozlehlá zahrada, čajovna, fotbalové hřiště, houpačka, herna se stolním tenisem a stolním fotbalem, ohniště. Své místo na zahradě mají i ovečky.
V samotné dvoupatrové budově se nachází jídelna s kuchyní, kaple zasvěcená sv. Janu XXIII., sál, několik pokojů, sociální zařízení. Pokoje jsou vícelůžkové, jedno patro budovy je určené chlapcům, jedno dívkám. Sociální zařízení jsou na každém patře. K ubytování neslouží jen pokoje na faře, ale i čtyři chatky na zahradě.

Bližší informace o faře v Osové Bítýšce naleznete zde: http://brno.signaly.cz/mamre
Fotografie interiéru fary si můžete prohlédnout zde: http://www.osovabityska.cz/dczm-fotogalerie/interier-fary-v-roce-2009/

Cena

Letošní cena tábora je stanovena na 1500 Kč za dítě. Rozpočet tábora se skládá ze tří složek: ubytování na faře (70 Kč na osobu/noc + energie), stravování a potřeby na hry (odměny pro děti, dárky, sportovní potřeby,…). Snažíme se, aby byl tábor cenově přijatelný. Pokud byste se rozhodli pro sponzorský dar, dejte nám vědět nejpozději 14 dní před táborem, abychom podle toho upravili nákupy před táborem. Děkujeme.

Příjezd a odjezd z tábora

Příjezd na faru v Osové Bítýšce je v neděli 7.7. od 15.00 do 16.00 hodin!

 

Přihlašování

Kapacita tábora je naplněna!

Odkaz na elektronickou přihlášku

 

Adresa tábořiště pro poslání dopisu

Diecézní centrum života mládeže „Mamre"

Osová Bítýška 1

594 53

 

Kontakt na vedoucí

Lucie Kluchová - hlavní vedoucí, tel.: 774 672 302, mail: lk.kluchova@gmail.com

Monika Janková - zdravotnice, tel.: 608 477 618, mail: monika_jankova@post.cz


| Autor: Lucie Kluchová | Vydáno dne 26. 02. 2019 | 845 přečtení |

| Informační e-mail | Vytisknout článek |

Farnosti Mikulovska 2013

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server