Farní tábor 2016 - Informace

Termín a místo

Letní tábor proběhne od neděle 10. července do soboty 16. července 2016. Vypravíme se do obce Břežany, která leží nedaleko Hrušovan nad Jevišovkou. V obci se nachází zámek, který v současnosti slouží jako Ústav sociální péče pod správou Kongregace sester svaté Hedviky. Zámek je obklopen rozlehlým parkem. V areálu tohoto parku, nedaleko od zámku, proběhne náš tábor. Budeme mít k dispozici několik budov pro ubytování, kuchyni, jídelnu, sociální zařízení, společenskou místnost, kapli a vlastní velkou zahradu pro potřeby tábora. Děti tak budou ubytovány v pevných budovách. Pokoje jsou vícelůžkové. Společná sociální zařízení jsou umístěna v každé budově. Některé pokoje disponují vlastním umyvadlem. Využít můžeme také kapli sester, která se nachází v areálu zámku. V zámeckém parku stojí kostel Zvěstování Panny Marie.
Fotografie areálu a případné další informace o areálu, kde budeme ubytovaní, naleznete na stránkách Kongregace sester svaté Hedviky. Rovněž si můžete prohlédnout fotografie z loňského roku.

Cena

Díky vstřícnosti sester z Břežan je cena tábora je stanovena 800 Kč za dítě. Chceme, aby tábor byl cenově přijatelný. Rovněž budeme rádi za jakékoliv sponzorské dary v podobě potravin do kuchyně či odměn pro děti. Pokud byste se rozhodli pro sponzorský dar, dejte nám vědět přibližne 14 dní před táborem, abychom podle toho upravili nákupy před táborem. Děkujeme.

Průběh tábora

Táborový řád

Co s sebou na tábor

Příjezd a odjezd z tábora

Příjezd do tábořiště v Břežanech je možný v neděli odpoledne od 16 do 18 hodin. Dopravu si zajišťují sami rodiče. V případě, že má někdo v autě místo někoho svézt nebo naopak nemá možnost se dopravit na tábor, tak prosím dejte co nejdříve vědět hlavnímu vedoucímu, který může navzájem poskytnout kontakt mezi rodiči.

Odjezd z tábora bude v sobotu dopoledne. V 11h začíná mše svatá, na kterou jsou rodiče zváni. Po mši bude závěrečný nástup, předání upomínkových předmětů a rozloučení. Prosíme rodiče, aby nejezdili před 11h, kdy bude probíhat společný úklid tábořiště.

Mapka areálu zámku v Břežanech, autem lze přijet až do tábořiště, na mapě jsou vyznačeny body.

Přihlašování

Vyplněnou a podepsanou přihlášku je potřeba odevzdat nejpozději do 19. 6. 2016 některému z vedoucích. Potvrzení od lékaře stačí odevzdat při příjezdu na tábor. Potvrzení může být i jiné nebo i kopie, například ze školy v přírodě a podobně, ale ne starší jak 1 rok.

Pozn.: Kapacita tábora je již naplněna

Přihláška na tábor

Potvrzení od lékaře

Adresa tábořiště pro poslání dopisu