Farní tábor 2014 - informace

Tábor proběhl v roce 2014 od 6. července do 12. července.

Milí táborníci a vážení rodičové,

loňský tábor jsme prožili na divokém západě. Tam jsme dokázali čelit banditům, obstát při tornádu i postavit železnici. Letos nás však čeká nová výzva. Budeme putovat na dálný Klondike. Máme totiž tajné informace, že zde bylo objeveno velké naleziště zlatých valounů. Pokud nevíte, kde to je a jak se na cestu připravit, tak pro Vás budou důležité následující informace.

Termín a místo

Letní tábor proběhne od neděle 6. července do soboty 12. července 2014. Vypravíme se do obce Břežany, která leží nedaleko Hrušovan nad Jevišovkou. V obci se nachází zámek, který v současnosti slouží jako Ústav sociální péče pod správou Kongregace sester svaté Hedviky. Zámek je obklopen rozlehlým parkem. V areálu tohoto parku, nedaleko od zámku, proběhne náš tábor. Budeme mít k dispozici několik budov pro ubytování, kuchyni, jídelnu, sociální zařízení, společenskou místnost, kapli a vlastní velkou zahradu pro potřeby tábora. Děti tak budou ubytovány v pevných budovách. Pokoje jsou vícelůžkové. Společná sociální zařízení jsou umístěna v každé budově. Některé pokoje disponují vlastním umyvadlem. Využít můžeme také kapli sester, která se nachází v areálu zámku. V zámeckém parku stojí kostel Zvěstování Panny Marie.
Fotografie areálu a případné další informace o areálu, kde budeme ubytovaní, naleznete na stránkách Kongregace sester svaté Hedviky.

Cena

Díky vstřícnosti sester z Břežan je cena tábora je stanovena 700 Kč za dítě. Chceme, aby tábor byl cenově přijatelný. Rovněž budeme rádi za jakékoliv sponzorské dary v podobě potravin do kuchyně či odměn pro děti. Pokud byste se rozhodli pro sponzorský dar, dejte nám vědět přibližne 14 dní před táborem, abychom podle toho upravili nákupy před táborem. Děkujeme.

Průběh tábora

Dokument: Co s sebou na tábor

Dokument: Táborový řád

Dokument: Záznam o prodělané nemoci

Přihlašování

Podepsanou přihlášku je potřeba předat některému vedoucímu nejpozději do 8.6. 2014.

Dokument: Přihláška na tábor

Dokument: Potvzení od lékaře