Farní Gril párty v Mikulově na závěr prázdnin

V neděli 26. 8. proběhlo na zahradě proboštství grilování – Grill párty. Pro někoho loučení s prázdninami, pro jiné s létem. Úderem třetí hodiny se začali scházet první farníci, a to nejen z Mikulova, ale i z blízkého okolí. Neodradilo nás ani počasí, které už od rána od účasti na akci spíše odrazovalo.

Jak už to tak bývá, každý donesl něco dobrého – buchty, špekáčky, víno,… Pro nejmenší účastníky byly připraveny hry, za které sbíraly body a na konci je čekaly různé odměny. Děti na stanovištích plnily různé úkoly – trefování ještěrky balónkem, navlékání korálků, malování obrázků, zavěšování fáborků na provázek nebo sportovní stanoviště, doplněné výskoky, dřepy. Touto hrou se bavili i dospělí při sledování dětí, které se snažily a podávaly maximální výkon.

Na grilování samozřejmě nechyběli ani otcové Pavel, Oldřich a Josef. A co říci závěrem? Bylo to velmi příjemně strávené odpoledne.

Monika a Lucka

Zde je odkaz na více fotek.

| Autor: Jiří Husák | Vydáno dne 04. 09. 2012 | 2133 přečtení |